Dr. Oğuz Çilingir

Tıbbi Genetik - Eskişehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Oğuz Çilingir Hakkında

Oğuz Çilingir Kimdir?

Dr. Oğuz Çilingir, Tıbbi Genetik alanlarında faaliyet göstermektedir. Oğuz Çilingir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Oğuz Çilingir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Oğuz Çilingir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Oğuz Çilingir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Çilingir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Oğuz Çilingir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Çilingir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Oğuz Çilingir ile anlaşmalı?
Oğuz Çilingir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Oğuz Çilingir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Oğuz Çilingir Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Oğuz Çilingir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Oğuz Çilingir Tıbbi Genetik, uzmanıdır.

Dr. Oğuz Çilingir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Oğuz Çilingir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Oğuz Çilingir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Çilingir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Oğuz Çilingir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Çilingir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.