Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu

Anestezi ve Reanimasyon - Kars

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü, Merkez, 36000 Yolaçan/Kars Merkez/Kars  Kars
Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ürfettin Hüseyinoğlu Hakkında

Ürfettin Hüseyinoğlu Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ürfettin Hüseyinoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ürfettin Hüseyinoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi � Hüseyinoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Hüseyinoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ürfettin Hüseyinoğlu ile anlaşmalı?
Ürfettin Hüseyinoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Hüseyinoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ürfettin Hüseyinoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Hüseyinoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.