Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ahmet Necdet Sezer Kampusü, Gazlıgöl Yolu Rektörlük E Blok, 03200 Erenler/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ümit Dündar Hakkında

Ümit Dündar Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ümit Dündar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ümit Dündar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi � Dündar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Dündar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ümit Dündar ile anlaşmalı?
Ümit Dündar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Dündar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ümit Dündar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Dündar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.