Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu, Osmaniye, Diş Hekimi

Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Osmaniye

Ortodontik Tedaviler, Şeffaf Plak Ortodonti, Şeffaf Plak Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Rauf Bey Mah. Dr.Devlet Bahçeli Bulvarı 2.Etap 40/A  Merkez, Osmaniye
Özel İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Tolga Topçuoğlu Hakkında

Tolga Topçuoğlu Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 2005 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

2005 - 2010 yılları arasında Cumhuriyet Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana bilim dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamlayan Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu mesleki çalışmalarına şu an Osmaniye'de bulunan Özel İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi T Topçuoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi T Topçuoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu Özel İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Çene Eklem Tedavisi, Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu, Gömülü diş çekimi, Ortodontik tedavi, Cerrahi Ortodontik Tedaviler, Cerrahi Ortodontik Tedaviler, Fonksiyonel Ortodontik Tedavi, Fonksiyonel Ortodontik Tedavi, Lingual Ortodonti, Lingual Ortodonti alanlarında hizmet veriyor ve Ortodontik Tedaviler, Şeffaf Plak Ortodonti, Şeffaf Plak Tedavisi, Çene ve Diş Bozuklukları, Dişler Arasında Boşluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi T Topçuoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Tolga Topçuoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi T Topçuoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.