Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz

Üroloji - Edirne

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Balkan Yerleşkesi, 22130 Bosna/Edirne Merkez/Edirne  Edirne
Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tevfik Aktoz Hakkında

Tevfik Aktoz Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Tevfik Aktoz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tevfik Aktoz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi T Aktoz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi T Aktoz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tevfik Aktoz ile anlaşmalı?
Tevfik Aktoz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi T Aktoz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Aktoz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi T Aktoz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.