Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal, İstanbul, Halk Sağlığı

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal

Halk Sağlığı - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

No: 34098, Koca Mustafa Paşa, Cerrahpaşa Cd. No:53, 34096 Fatih/İstanbul  İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi S Köksal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Köksal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serdar Selçuk Köksal ile anlaşmalı?
Serdar Selçuk Köksal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal Halk Sağlığı, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Köksal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Selçuk Köksal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Köksal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.