Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili, Van, Dermatoloji

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili

Dermatoloji - Van

Randevu Al Değerlendir

Adres

Yüzüncü Yıl Ünv., 65080 Bardakçı/Van Merkez/Van, Turkey  Van
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

un sinan..çdemir

Dort dortluk bir doktor. Gezmedigim hastane doktor kalmadi diyebilirim, yanlis teshisler rahatsizligimin artmasina ve zaman kaybima yol acmisti ama serap hocam hastaligimin teshisinde ve tedavisinde o tertemiz kalbiyle benim ve esimin yaninda oldu.profesyonellik budur.bu alanda serap hocanin ustune doktor tanimiyorum 29-11-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi S Güneş Bilgili ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi S Güneş Bilgili şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serap Güneş Bilgili ile anlaşmalı?

Serap Güneş Bilgili kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi S Güneş Bilgili ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Serap Güneş Bilgili hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi S Güneş Bilgili hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.