Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır

Dahiliye - İç Hastalıkları - Samsun

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Kurupelit Kampüsü, Körfez, 19 Mayıs Üniversitesi, 55105 Atakum/Samsun  Samsun
19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cumhuriyet, Kemer Sk. No:8, 55600 Terme/Samsun  Samsun
Samsun Terme Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seher Kır Hakkında

Seher Kır Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Seher Kır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 19.10.2012)

Seher Kır Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�e..cer
Zamanlama
İlgi
Ortam

2016 senesinde diyabet olan eşimi kontrol için götürdüğümuzde detaylı muayene sonucu bir kalp doktoruna da gitmesini tavsiye etti,etmeyle kalmayıp birebir ilgilendi.ve diğer doktorların muayenesi sonunda eşimde kalp kapakçığıyla ilgili rahatsızlık çıktı.oysa ki iki üç sene öncesinden Samsun'un çok ünlü ve bir o kadar pahalı olan Hastanesi'nde anjiyo bile yapmışlardı ve hiç birşey yok deyip bı kaç gün yatıp ve sonunda da taksitle ödediğimiz borcumuz oldu.Neyse Seher Hanım'ın teşhisiyle araştırma hastanesinde de iyi bir kalp damarciyla eşim kalp kapakçık ameliyatı oldu.Elhamdulillah iyi oldu.Diyecegim o ki ilgisi alakası ve bilgisiyle biz Seher hanıma müteşekkiriz.Cok da hoş bir hanımefendi bu arada.Kendisinede ömür boyu başarılar dilerim. 17-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi S Kır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Kır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Seher Kır ile anlaşmalı?
Seher Kır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiSamsun Terme Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Kır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Seher Kır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Kır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.