Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz

Diş Hekimi, Oral Diagnoz ve Radyoloji - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sadettin Kayıpmaz Hakkında

Sadettin Kayıpmaz Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz, Diş Hekimi ve Oral Diagnoz ve Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Oral Diagnoz ve Radyoloji Sadettin Kayıpmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sadettin Kayıpmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi S Kayıpmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Kayıpmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sadettin Kayıpmaz ile anlaşmalı?
Sadettin Kayıpmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz Karadeniz Teknik Üniversitesi Dıs Hekımlıgı Fakultesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz Diş Hekimi, ,Oral Diagnoz ve Radyoloji uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Kayıpmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Kayıpmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Kayıpmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.