Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral, Ankara, Tıbbi Mikrobiyoloji

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral

Tıbbi Mikrobiyoloji - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi R Gümral ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi R Gümral şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ramazan Gümral ile anlaşmalı?

Ramazan Gümral kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi R Gümral ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gümral hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi R Gümral hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.