Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban, İstanbul, Diş Hekimi

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban

Diş Hekimi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) - İstanbul

Diş Çürüğü, Ağız Kokusu (Halitosis), Süt Dişi Çekilmesi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Pınar Karataban Hakkında

Pınar Karataban Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Pınar KARATABAN, 1975 yılında İstanbul'da doğmuştur Lisans öncesi öğrenimini 1993 yılında İSTEK Vakfı Uluğbey Lisesi'nde bitirmiştir. Aynı yıl Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1998 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 

Mezuniyeti sonrasında 3 yıl özel bir hastanede kadrolu diş hekimi olarak çalışan Yrd. Doç. Dr. Pınar KARATABAN, 2001 yılında Marmara Üniversitesi Pedodonti Anabilim Dalı'nda Pedodonti alanında doktora eğitimine başlamıştır. Bu süre zarfında birçok ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum ve eğitime, çeşitli çalışma ve sunumlarla katılmıştır. 2008 yılında "Serebral Palsi'li Çocuklarda Oklüzyonun Model Analizi ile İncelenmesi, Çürük Oluşum Sıklığı, Periodontal Durum ve Kas Disfonksiyonlarının Değerlendirilmesi" başlıklı tezi ile doktora derecesini ve Dr. Med. Dt  unvanını almıştır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Üst damak şişlik

  Merhaba 14 aylık oğlumun üst damağında bezelye yarısı kadar kahverengiye dönük rengi olan ve içi apse görünümlü şişlik var hemen aynı hizasında azı dişleri çıkıyor bundan kaynaklı olabilir mi dişlerini gazlı bez ile temizliyorum ve her yemekten sonra su veriyorum ki ağı içindeki yemek artıkları gits... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Appointment

  Dear dr. pinar, when my son deniz was baby he has herpes, we were very happy with your help that time. and again thank you. now we have other problem - his first permanent tooth growing behind baby one. baby tooth is moving a lot but it doesn't looks like will fall down alone because still is str... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi P Karataban ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi P Karataban şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban Diş Hekimi, ,Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) uzmanıdır. Yer tutucular, Çocuk protezleri, Kanal tedavisi, Yer tutucu, Diş taşı temizliği, Kompozit dolgu, Önleyici Ortodontik Tedavi, Yer tutucu, Çocuk diş hekimliği, Çocuk diş tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Diş Çürüğü, Ağız Kokusu (Halitosis), Süt Dişi Çekilmesi, Çocukluklarda Diş Çürükleri, Çocuk Diş Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi P Karataban ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi P Karataban hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.