AH
Soru Sahibi
14 Eylül 2020 14:45

Diş etinde küçük et parçası

Yaşım 24 üç gün önce sabah dişimi fircaladim yarım saat sonra kahvaltı yaptım sonra birden hani dış arasında yemek kalır ya onun gibi ağzımda birşey hissettim dilimle çıkarım dedim çıkmadı vaktim aynada 6 yıl önce kanal tedavisi yaptirdigim dişin altında yani diş etinde böyle sivilce kadar tomurcuk et çıkmış bu nedir hocam korkuyorum bir haftaya geçmezse giderim doktora dedim birden çıktı galiba hissederdim acaba dişimi fırçalarken mi bişey yaptım

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba, Kanal tedavinizin tekrarlanması gerekiyor gibi gözüküyor. Diş hekiminize baçvurabilirsiniz.

5 Mayıs 2021 09:08