Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları, İstanbul, Radyasyon Onkolojisi

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları

Radyasyon Onkolojisi - İstanbul

Kemoterapi, Radyoterapi, Genel Radyasyon Onkolojisi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Özgür Ozan Şeşeoğulları Hakkında

Özgür Ozan Şeşeoğulları Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları, Pamukkale Ünv. Tıp Fakültesi 'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Dokuz Eylül Ünv Tıp Fakültesi 'nde tamamlayıp Radyasyon Onkolojisi Uzmanı olmuştur. 

Dr.Öğr.Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları, İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan Özel Medicana International İstanbul Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..cik

Tek kelime ile muhteşem bir hekim ve insan. Çok güler yüzlü, samimi ,özverili. Herşeyi aydınlatıcı bir şekilde anlatan ve son derece yardımcı. İşine gönlünü vermiş ve seeverek yapan birisi. Allah sizi başımızdan eksik etmesin ,uzun ve sağlıklı ömürler versin inş. İyi ki sizi tanımışız.Saygı ve sevgilerle... 19-09-2020

�egül..ADEMIR

Tedavim sırasında karşılaştığım ve kendisine güvendiğim çok iyi bir hekim. İyiki kendisini tanımışım. hastasına çok yardımcı, her şeyi rahatlıkla sorabildiğiniz ve cevapları size doğru ve aydınlatıcı şekilde anlatan kolay rastlanmayan bulunduğunda da kesinlikle takiplerinizi yaptırmak isteyeceğiniz, güvenilir çok iyi bir onkoloji doktoru. 03-10-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi � Şeşeoğulları ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Şeşeoğulları şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları Medicana Beylikdüzü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır. Eş zamanlı radyo kemoterapiler, Işın tedavisi, Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu, Ozon Tedavisi, Radyoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Kemoterapi, Radyoterapi, Genel Radyasyon Onkolojisi, Meme Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Şeşeoğulları ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Ozan Şeşeoğulları hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Şeşeoğulları hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.