Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi, Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı), Obezite

Randevu Al0 (850) 474 19 15

Doktorun Adresi

Kent Koop Mah 1868. Sok, Batıkent Blv. No:15, 06680  Yenimahalle, Ankara
Medical Park Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Özgür Demirhan Hakkında

Özgür Demirhan Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak  Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanı olmuştur.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, Alaca Devlet Hastanesi, Özel Lokman Hekim Hastanesi gibi kurumlarda görev almış olan Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan, mesleki çalışmalarına şu an Medical Park Ankara Hastanesi' nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi
 • Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı)
 • Obezite
 • Şeker (Diyabet) Ve Takibi
 • Şeker Hastalığı (diyabet)

Tedaviler

 • Diyabet tedavisi
 • Diyabetik Ayak tedavisi
 • Obezite takibi ve tedavisi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 19 15

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İN..İN

Özgür Hocayı anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalacaktır ama şunu çok büyük bir rahatlıkla ve huzurla söyleyebiliriz ki, bir doktorda ne ararsanız O'nda bulabiliyorsunuz. İşinin tam bir duayeni. Aşırı ilgili. Hastasını dinler, anlar, uygun zamanda ve yerde bilgilendirir ve de belkide en önemlisi doğru teşhisi koyar. Her zaman içten ve samimi davranır. Cana yakınlığıyla Size, oğlunuzla, kardeşinizle, abinizle dertleşiyormuşsunuz gibi hissettirir. Hastanede olduğunuzu unutturur, güven duygusu aşılar, hastalığınızla ilgili ne derse tereddütsüz yapasınız gelir. Emin ellerde olduğunuzu hissedersiniz O'nun gözetimindeyken. İşte Özgür Hoca bu nadide özellikleriyle gönlümüzü fethedip, ailemizin ve tüm çevremizin doktoru olmayı başardı. Özgür Hoca gibi doktorlara hem bizim, hem de Ülkemizin çok ihtiyacı var. Hem kişisel özellikleriyle, hem de alanında ve diğer alanlardaki bilgisiyle, araştırıcılığı ve takipçiliğiyle tek kelimeyle “Mükemmel” bir doktor. “Hastanın tedavisi daha muayene odasında başlar ve doktoruna inanan, güvenen, seven hastalar daha kolay şifa bulur” görüşü, bizim için Özgür Hocayla tam anlamıyla özdeşleşmiş durumda. Medical Park Batıkent Ankara Hastanesinde Özür Hocayı doktorlar arasında tek geçeriz. Özgür Hocam iyi ki varsınız ve iyi ki bizim doktorumuzsunuz. Size sonsuz teşekkür ederiz. Saygılarımızla... Metin Ailesi 08-09-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 19 15

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan hangi kurumlar Özgür Demirhan ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Akbank , Zurich Sigorta , Ziraat Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan Medical Park Ankara Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Diyabet tedavisi, Diyabetik Ayak tedavisi, Obezite takibi ve tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi, Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı), Obezite, Şeker (Diyabet) Ve Takibi, Şeker Hastalığı (diyabet) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Özgür Demirhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Çar 25 Kas
Per 26 Kas
Cum 27 Kas

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.