Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak

Üroloji - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Teknik okullar, Emniyet, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Gazi Üniversitesi Ha

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özdemir Serhat Gürocak Hakkında

Özdemir Serhat Gürocak Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Özdemir Serhat Gürocak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özdemir Serhat Gürocak Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

el..ah Şengüneş
Zamanlama
İlgi
Ortam

10 aylik oğlumun çift tarafli inmemiş testis problemi vardı. Tavsiye üzerine hocamızla tanıştık. Oğlumuz küçük olduğu için çok tedirgindik ancak hocamızla tanışınca kafamızdaki soru işaretleri sona erdi.Oglumuzu kısa sürede amiliyat etti. Zor bir amiliyat olmasına rağmen iyileşme süreci çok kısa sürdü. Kendisine çok şey borçluyuz. Kendinizi ve sevdiklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz,isinin en iyilerinden, ilgili, ulaşilabilen, empati kuran, sevgi dolu bir doktor. Onun hastası olmak bir şans. 19-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi � Gürocak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Gürocak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özdemir Serhat Gürocak ile anlaşmalı?
Özdemir Serhat Gürocak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak Gazi Üniversitesi Ha bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Gürocak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Özdemir Serhat Gürocak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Gürocak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.