Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay

Psikiyatri - Konya

Vajinusmus (Vajinismus), Somatoform Bozukluk, Okul Başarısızlığı

Takvim talep et

Nihat Tümay Hakkında

Nihat Tümay Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Nihat TÜMAY, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2010 yılında Psikiyatri Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2010-2013 yılları arasında Tokat Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Nihat TÜMAY, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Konya Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR.M. OSMAN RUH SAGLIGI VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Vajinusmus (Vajinismus)
 • Somatoform Bozukluk
 • Okul Başarısızlığı
 • Unipolar Depresyon
 • Psikolojik Bozukluk
Tedaviler
 • Madde bağımlılığı
 • Alexander pratik yetenek testi
 • Porteus labirentleri testi
 • Draw a person
 • Rorschach testi

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi N Tümay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi N Tümay şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay Psikiyatri, uzmanıdır. Madde bağımlılığı, Alexander pratik yetenek testi, Porteus labirentleri testi, Draw a person, Rorschach testi alanlarında hizmet veriyor ve Vajinusmus (Vajinismus), Somatoform Bozukluk, Okul Başarısızlığı, Unipolar Depresyon, Psikolojik Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi N Tümay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Nihat Tümay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi N Tümay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.