Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Konya

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1,  Selçuklu, Konya
Medicana Konya

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Narin Türkmen Hakkında

Narin Türkmen Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Narin TÜRKMEN, tıp eğitimini 1995 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2003 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi, Özel Sano Tıp Merkezi, Özel Anıt Hastanesi  ve Özel Konya Hospital'da görev yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Narin TÜRKMEN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Konya Hastanesi'nde devam etmektedir. 

Yrd. Doç. Dr. Narin TÜRKMEN, Türk Tabipler Birliği, Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneği, Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, Ürejinekoloji ve Pelvik Rekonsrüktif Cerrahi Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Doğum Kontrol
 • Genital Organ Bozuklukları
 • Seksüel Gelişim Bozuklukları
 • Ergenlik sorunları
Tedaviler
 • Kalıcı pacemaker ekstraksiyonu
 • İntrauterin inseminasyon
 • İnvitro maturasyon
 • Anormal kanamalar
 • Anti - Aging Uygulamaları

Narin Türkmen Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

AKUŞ..AKUŞ
Zamanlama
İlgi
Ortam

GAYET MEMNUN KALDIK, TAVSİYE EDİLİR. Eşimin doğum sürecini en başından itibaren büyük bir titizlikle yönetti. Hamilelik döneminde de ihtiyaç olduğu takdirde randevu verdi. Hastasının kesesini de düşünen bir doktor. Aynı zamanda doğal doğum destekçisi de. Kafanıza takılan en ufak bir soruyu dahi sabırla dinleyip cevaplandırıyor. 27-06-2020

a..ldırım
Zamanlama
İlgi
Ortam

16.10.2017 de kordon dolanması nedeniyle acil sezeryan doğum yaptım,en başından beri kontrol hastasıydım zaten,gereken durumlarda beninle birlikte endişelenip benimle birlikte dua etti. ALLAH razı olsun, ve diğer doktorlardan birçok sezeryan olan kişinin ameliyat ağrılarından şikayetçi olduğunu duydum fakat ben çok hızlı toplandım üstelik hiçbirzaman ağrı, acı hissetmiyorum. Normal doğumda zaten efsane olduğunu herkes bilir ama sezeryanda da kesinlikle tavsiye ederim. Bir dip not. Çok aşırı yoğun olduğu için muayenelerde çok ilgilenemiyor doğrudur fakat bir sorun yoksa neden özel ilgi istiyorsunuz ki,zaten sorun olduğunda ise elinden gelenin fazlasını yapıyor emin olun. 24-03-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi N Türkmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi N Türkmen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen Medicana Konya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Kalıcı pacemaker ekstraksiyonu, İntrauterin inseminasyon, İnvitro maturasyon, Anormal kanamalar, Anti - Aging Uygulamaları, Dilatasyon ve kürtaj, Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Koterizasyon, Over kist ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Seksüel Gelişim Bozuklukları, Ergenlik sorunları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi N Türkmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi N Türkmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.