Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Konya
5.0

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

5.0

“2.gebeliğimde 16.haftamda denk geldiğim en güzel insan hamilelik talibimi en ince ayrıntısına kadar ...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen

Yrd. Doç. Dr. Narin TÜRKMEN, tıp eğitimini 1995 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2003 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi, Özel Sano Tıp Merkezi, Özel Anıt Hastanesi  ve Özel Konya Hospital'da görev yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Narin TÜRKMEN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Konya Hastanesi'nde devam etmektedir. 

Yrd. Doç. Dr. Narin TÜRKMEN, Türk Tabipler Birliği, Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneği, Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, Ürejinekoloji ve Pelvik Rekonsrüktif Cerrahi Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği üyesidir.

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1, Selçuklu/Konya
Hizmetler
Kalıcı pacemaker ekstraksiyonu İntrauterin inseminasyon İnvitro maturasyon Anormal kanamalar Anti - aging uygulamaları Devamı

Hakkında

Yrd. Doç. Dr. Narin TÜRKMEN, tıp eğitimini 1995 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2003 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kısırlık / İnfertilite Doğum Kontrol Genital Organ Bozuklukları Seksüel Gelişim Bozuklukları Ergenlik Sorunları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖK
Özg*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2.gebeliğimde 16.haftamda denk geldiğim en güzel insan hamilelik talibimi en ince ayrıntısına kadar yapan ve hastasına değer veren nacizane bir doktor Allah yolunu açık etsin iyi ki tanımışım kendisini.

KK
KAR*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

GAYET MEMNUN KALDIK, TAVSİYE EDİLİR. Eşimin doğum sürecini en başından itibaren büyük bir titizlikle yönetti. Hamilelik döneminde de ihtiyaç olduğu takdirde randevu verdi. Hastasının kesesini de düşünen bir doktor. Aynı zamanda doğal doğum destekçisi de. Kafanıza takılan en ufak bir soruyu dahi sabırla dinleyip cevaplandırıyor.

TY
Tub*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

16.10.2017 de kordon dolanması nedeniyle acil sezeryan doğum yaptım,en başından beri kontrol hastasıydım zaten,gereken durumlarda beninle birlikte endişelenip benimle birlikte dua etti. ALLAH razı olsun, ve diğer doktorlardan birçok sezeryan olan kişinin ameliyat ağrılarından şikayetçi olduğunu duydum fakat ben çok hızlı toplandım üstelik hiçbirzaman ağrı, acı hissetmiyorum. Normal doğumda zaten efsane olduğunu herkes bilir ama sezeryanda da kesinlikle tavsiye ederim. Bir dip not. Çok aşırı yoğun olduğu için muayenelerde çok ilgilenemiyor doğrudur fakat bir sorun yoksa neden özel ilgi istiyorsunuz ki,zaten sorun olduğunda ise elinden gelenin fazlasını yapıyor emin olun.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen Özel Medicana Konya Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Narin Türkmen Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Kalıcı pacemaker ekstraksiyonu, İntrauterin inseminasyon, İnvitro maturasyon hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube