Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı, Samsun, Kardiyoloji

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı

Kardiyoloji - Samsun

Kalp Hastalıkları, Yüksek Tansiyon, Taşikardi

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85  Canik, Samsun
Özel Medicana International Samsun Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Mustafa Yazıcı Hakkında

Mustafa Yazıcı Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi  Mustafa YAZICI, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2001 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2001-2007 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı'nda, 2007-2011 yılları arasında ise Özel Mediva Hastanesi'nde görev yapmış olan Dr.Öğr.Üyesi  Mustafa YAZICI, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Kalp Hastalıkları
 • Yüksek Tansiyon
 • Taşikardi
 • Tansiyon Yüksekliği
 • Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği

Tedaviler

 • Ekg
 • Karotis ultrasonu
 • Koroner anjiyogram
 • Kardiyak anjiyografi
 • Anjiyogram

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı hangi kurumlar Mustafa Yazıcı ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı Özel Medicana International Samsun Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı Kardiyoloji, uzmanıdır. Ekg, Karotis ultrasonu, Koroner anjiyogram, Kardiyak anjiyografi, Anjiyogram, Çarpıntı sebepleri ve tedavisi, Hdl kolesterol testi, Holter izlemi, İlaçlı balon, İlaçlı stent alanlarında hizmet veriyor ve Kalp Hastalıkları, Yüksek Tansiyon, Taşikardi, Tansiyon Yüksekliği, Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yazıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.