Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Diyarbakır

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kıtılbıl Mh. Dicle Ünv. 21280 Sur Diyarbakır, Kıtılbıl, 21100 Sur/Diyarbakır  Diyarbakır
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Müsemma Karabel Hakkında

Müsemma Karabel Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Müsemma Karabel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Müsemma Karabel Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..e k
Zamanlama
İlgi
Ortam

İki yıldır sürekli antibiyotik kullanan kızım, bu kış sıfır antibiyotik ile atlattı, sayenizde hocam, iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanıdık, beren sizi çok seviyor 28-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Karabel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Karabel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Müsemma Karabel ile anlaşmalı?
Müsemma Karabel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Karabel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Müsemma Karabel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Karabel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.