Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Konya

Büyüme Ve Gelişme, Ateş, Beta Mikrobu

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1,  Selçuklu, Konya
Medicana Konya

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Musa Göncü Hakkında

Musa Göncü Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Musa GÖNCÜ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi'nde yapmış ve 2000 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2000-2001 yılları arasında Kırşehir Devlet Hastanesi'nde, 2001-2003 yılları arasında Kulu Devlet Hastanesi'nde, 2003-2013 yılları arasında ise Özel Nakipoğlu Hastanesi'nde görev yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Musa GÖNCÜ, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Konya Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DR. SAMI ULUS KADIN DOGUM, ÇOCUK SAGLIGI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Büyüme Ve Gelişme
 • Ateş
 • Beta Mikrobu
 • Boğaz İltihabı
 • Geçici Proteinüri
Tedaviler
 • Kalp kateterizasyonu
 • Çocuk beslenme bozuklukları izleme
 • Tüberkülin deri testi(tdt)
 • Yeni doğan
 • Yenidoğan işitme taraması

Musa Göncü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Göncü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Göncü şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü Medicana Konya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Kalp kateterizasyonu, Çocuk beslenme bozuklukları izleme, Tüberkülin deri testi(tdt), Yeni doğan, Yenidoğan işitme taraması, Apgar skoru, Ergen hastalıkları, Aşı takibi, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, Büyüme hormonu testi alanlarında hizmet veriyor ve Büyüme Ve Gelişme, Ateş, Beta Mikrobu, Boğaz İltihabı, Geçici Proteinüri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Göncü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Musa Göncü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Göncü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.