Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - Zonguldak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

İncivez, Üniversite Cd., 67100 Merkez/Zonguldak Merkez/Zonguldak  Zonguldak
Bülent Ecevit Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat İnanç Cengiz Hakkında

Murat İnanç Cengiz Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz, Diş Hekimi ve Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) Murat İnanç Cengiz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ondokuz Mayıs Üni.sağlık Bilimleri Enstitüsü (Diploma: 20.08.2011)

Murat İnanç Cengiz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Cengiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Cengiz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Murat İnanç Cengiz ile anlaşmalı?
Murat İnanç Cengiz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz Bülent Ecevit Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz Diş Hekimi, ,Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Cengiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Murat İnanç Cengiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Cengiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.