Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk, Konya, Genel Cerrahi

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk

Genel Cerrahi, Endokrin Cerrahisi - Konya

Organ Nakli, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Tiroid Kanseri

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1,  Selçuklu, Konya
Medicana Konya

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mine Öztürk Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Mine ÖZTÜRK, tıp eğitimini 1994 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlmış ve 2005 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2008-2011 yılları arasında ise Konya Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi'nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları yan dal ihtisasını almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Türkiye'nin birçok kurumunda Uzman Doktor olarak görev yapan Dr.Öğr.Üyesi Mine ÖZTÜRK, mesleki çalışmalarına Medicana Konya Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

 

 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi M Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi M Öztürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk Medicana Konya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk Genel Cerrahi, ,Endokrin Cerrahisi uzmanıdır. Anal Fissür Tanı Ve Tedavisi, Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar, Anal Fissür Tanı Ve Tedavisi, Anal fistül, Tüp Mide Revizyon alanlarında hizmet veriyor ve Organ Nakli, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Tiroid Kanseri, Bağırsak Düğümlenmesi, Pilonidal Sinüs hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi M Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Mine Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi M Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.