Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe, Zonguldak, Göğüs Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe

Göğüs Cerrahisi - Zonguldak

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İncivez, Üniversite Cd., 67100 Merkez/Zonguldak Merkez/Zonguldak  Zonguldak
Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

berrin..LMIŞ

Öğrencilerimin büyük çoğunluğunun doktor olmak istediği Fen Lisesindeki derslerime ismi ile müsemma olmak deyimi ile başlar, “ Hastanın derdine derman bulunurdu amma, Maraz-ı naz-ı etibbaya bulunsaydı ilaç.” beyitini mutlaka zaman içerisinde tahtaya yazarım. Mertol Hocam, isminizle müsemma olmanız emir kipi ile tebliğ edilmiş size, siz de bu mertliğin hakkını layıkı ile yerine getiriyorsunuz. Allah sizden, anne-babanızdan, ceddinizden, istikbalinizden razı olsun. Covit salgınının Zonguldak’ta zirveye ulaştığı, neredeyse annenin evladından kaçtığı Nisan 2020’de, sokağa çıkma yasağının olduğu bir pazar günü hastaneye gelip nefes alamayan ablamın akciğerine tüp takarak nefesini rahatlatmanız, devamında sizin servisinizde yatmıyor olmasına ve salgın hastalık riskine rağmen her gün hastanızın durumunu kontrol etmeye gelmeniz unutulur mu? Onkoloji hastasının ağır hastalık tablosunu göz önünde bulundurarak yormamak adına hastayı bölümünüze çağırmak yerine bizzat hastanın odasına gelerek büyük bir itina ve şefkatle çok ciddi müdaheleler yapmanız, bir yandan da hafif tepkiler veren hastayı “ Ablacım ne desen haklısın! ” diyerek teskin etmeniz ezber bozan bir doktor tavrıydı. Meğer bazı doktorlar da bilirmiş “ciğerin acısını”. F. Berrin ANILMIŞ 31-05-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Gökçe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Gökçe şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mertol Gökçe ile anlaşmalı?
Mertol Gökçe kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Gökçe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Mertol Gökçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Gökçe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.