Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Teknik okullar, Emniyet, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Gazi Üniversitesi Ha

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Melda Aybar Türkoğlu Hakkında

Melda Aybar Türkoğlu Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Melda Aybar Türkoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Melda Aybar Türkoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Aybar Türkoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Aybar Türkoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Melda Aybar Türkoğlu ile anlaşmalı?
Melda Aybar Türkoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu Gazi Üniversitesi Ha bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Aybar Türkoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Melda Aybar Türkoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Aybar Türkoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.