Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar

Radyoloji - Sivas

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Şehir Mah. Kayseri Cad. Dış Kapı No:69, 58140 İmaret/Sivas Merkez/Sivas  Sivas
Sivas Cumhuriyet Üni

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Haydar Atalar Hakkında

Mehmet Haydar Atalar Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Haydar Atalar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Haydar Atalar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Atalar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Atalar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Haydar Atalar ile anlaşmalı?
Mehmet Haydar Atalar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar Sivas Cumhuriyet Üni bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Atalar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Haydar Atalar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Atalar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.