Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş

Genel Cerrahi - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

29149. Sk., 02000 Ziyaretpayamlı/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Bahattin Pektaş Hakkında

Mehmet Bahattin Pektaş Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Bahattin Pektaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 09.04.2003)

Mehmet Bahattin Pektaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Pektaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Pektaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Bahattin Pektaş ile anlaşmalı?
Mehmet Bahattin Pektaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Pektaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bahattin Pektaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Pektaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.