Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kerem Mazhar Özsoy Hakkında

Kerem Mazhar Özsoy Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kerem Mazhar Özsoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 29.05.2008)

Kerem Mazhar Özsoy Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ettin..uk
Zamanlama
İlgi
Ortam

15 günlük bebeğime ameliyata alarak çok başarılı ameliyat gerçekleştiren kerem hocama ve ekibine sonsüz teşekkürlerimi iletirim.Allah razı olsun kendisinden..oğlumun beyninde büyük bi kitle vardı hidrosefali ameliyatı yaptı.. oğlum şuan çok iyi önce Allaha şükürler olsun.. sonra kendisinden Allah razı olsun.. Başarılarının devamını dilerim.. Çok teşşekür ederim. Saygılarımla.... 23-03-2021

is..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben idris ekin 2011 yılında sırtımda omurgamda kırık vardı beni amalyat etti platin taktı ona cok teşekkür ederim hic bir sekilde rahatsız olmadım hertürlü işimi rahatlıkla yapıyorum 11-08-2019

er..�

ÖNCELİKLE HOCAMIZA VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ GÜLPINAR MAHALLESİ HALKI OLARAK.ACIBADEMDEN TUTUN TÜM HASTANE DOKTORLARIYLA GÖRÜŞTÜK KİMSE BU RİSKİ GÖZE ALAMAZKEN,SEVGİLİ DOKTORUMUZ KEREM MAZHAR ÖZSOY HOCAMIZ VE EKİBİ SAĞOLSUN HİÇ BİR ZARAR VERMEDEN KEMİK TÜMÖRÜ AMELİYATI BAŞARI İLE YAPAN VE SAĞLIĞINA KAVUŞAN GÜLPINAR MAHALLESİ MUHTARI SN TAHİR YESİN ADINA BİZ ÇOCUKLARI OLARAK TEŞEKKÜRLERİMİ BİR BORÇ BİLİP SAYGILARIMIZI SUNARIZ DEĞERLİ HOCAM.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ. 17-11-2016

ir..kla

Çok iyi bir hoca 21-02-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi K Özsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi K Özsoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kerem Mazhar Özsoy ile anlaşmalı?
Kerem Mazhar Özsoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi K Özsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Kerem Mazhar Özsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi K Özsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.