Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman

Ortopedi ve Travmatoloji - Kayseri

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Köşk, Talas Blv., 38030 Melikgazi/Kayseri  Kayseri
Erciyes Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İbrahim Karaman Hakkında

İbrahim Karaman Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Karaman, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 20.07.2009)

İbrahim Karaman Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

zeyyen..ir
Zamanlama
İlgi
Ortam

El cerrahisinde uzman doktorumuz Allah sizden razı olsun. Annemin eline gecikmeden ameliyat yapılması gerektiğini söylemişti. Teşhisinde çok doğruydu. Annem ameliyat olmak istemedi ama ileriye yönelik Soyledikleriniz gerçekleşti. Keşke sizi dinleseydik.. 25-08-2020

�ba..doğan
Zamanlama
İlgi
Ortam

sayınhocamkızımaEcrinimeumutolançareolandeğerlidoktorumuzİbrahimebeyesonsuzteşekkürlerimisunmakistiyorum.18aylıkkızımın3parmağıkırılmıştı.biçokdrriskalmakistemedisakatlıkoranı%70çıkıyordu.çokşükürbugünlerimizeolmazdediklerinisayınhocamyaptı.Allahrazıolsungüleryüzlüılımlıolmasıherşeyedeğer.herkesçocuğunsakatkalırelinikullanamazderkenhocaminandıveşuanherşeyyolunda.ellerinizherzamanşifaolmayadevametmesitemennisiyle SilifkedenTuğbaBOZDOĞAN 27-03-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi � Karaman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Karaman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İbrahim Karaman ile anlaşmalı?
İbrahim Karaman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman Erciyes Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Karaman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Karaman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Karaman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.