Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İbrahim Ferhat Ürünsak Hakkında

İbrahim Ferhat Ürünsak Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Ferhat Ürünsak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İbrahim Ferhat Ürünsak Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ban..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tek bı cümle ile mükemmel bir doktor.7 sene çocuğum olmadı tüp Bebek yaptırmıştım şu an 13 yaşında bir oğlum var o zamanki piskolojin ve sorunlarımla bana çok destek olmuştur ilgisi ve desteğiyle çocuk sahibi oldum Allah razı olsun İbrahim beyden 31-03-2021

i..ç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dis gebelik yaşadığım 2009 yılında beni iç kanamam olduğu halde ameliyat etmeden gozlemleyerek tedavime hastanede devam eden ve sabırla 3 hafta hastanede yatırarak , mtx dahi kullanmadan bebegi vücudun kendiliğinden atmasını bekleyen ve sabri sayesinde bu sonuca olulasan Ibrahim hocama minnettarim.hiç düşünmeden gidilecek bir doktor.şiddetle tavsiye ediyorum sorunlu gebeliklerde.allah yolunu açık etsin 25-01-2018

�e..dan

Harika bir doktor olmasının yanı sıra harika bir insan.. Allah bin kere razı olsun..Rabbim yolunuza ışık tutsun? 30-09-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi � Ürünsak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Ürünsak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İbrahim Ferhat Ürünsak ile anlaşmalı?
İbrahim Ferhat Ürünsak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Ürünsak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ferhat Ürünsak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Ürünsak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.