Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu, Van, Tıbbi Mikrobiyoloji

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu

Tıbbi Mikrobiyoloji - Van

Randevu Al Değerlendir

Adres

Yüzüncü Yıl Ünv., 65080 Bardakçı/Van Merkez/Van  Van
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi H Güdücüoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi H Güdücüoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Güdücüoğlu ile anlaşmalı?

Hüseyin Güdücüoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi H Güdücüoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Güdücüoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi H Güdücüoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.