Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker

Pratisyen Hekimlik - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Parsana Mah., Beyhekim Cad. No:3, 42070 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Ağiz Ve Dış Sağliği Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alaaddin Keykubat Kampüsü, Yeni İstanbul Cad., 42250 Selçuklu/Konya  Konya
Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hayriye Esra Ülker Hakkında

Hayriye Esra Ülker Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hayriye Esra Ülker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hayriye Esra Ülker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi H Ülker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Ülker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hayriye Esra Ülker ile anlaşmalı?
Hayriye Esra Ülker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker Konya Ağiz Ve Dış Sağliği HastanesiSelçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Ülker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Esra Ülker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Ülker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.