Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın

Çocuk Cerrahisi - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

No:, Yavuz Selim, 30 Ağustos Cd. No:39, 02400 Kahta/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Kahta Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

29149. Sk., 02000 Ziyaretpayamlı/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hasan Öğünç Apaydın Hakkında

Hasan Öğünç Apaydın Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Öğünç Apaydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ondokuz Mayıs Üni.tıp Fakültesi (Diploma: 14.05.2012)

Hasan Öğünç Apaydın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi H Apaydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Apaydın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Öğünç Apaydın ile anlaşmalı?
Hasan Öğünç Apaydın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın Adıyaman Kahta Devlet HastanesıAdıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Apaydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Öğünç Apaydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Apaydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.