Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan, Konya, Kardiyoloji

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan

Kardiyoloji - Konya

Kalp Hastalığı Belirtileri, Koroner Arter Hastalıkları, Stent

Randevu Al 0 (850) 433 38 45

Doktorun Adresi

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1,  Konya
Medicana Konya

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Halil İbrahim Erdoğan Hakkında

Halil İbrahim Erdoğan Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Halil İbrahim Erdoğan, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı 'nda tamamladıktan sonra Kardiyoloji Uzmanı olmuştur.

Dr.Öğr.Üyesi Halil İbrahim Erdoğan, Konya Selçuk'ta bulunan Özel Medicana Konya Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • NECMETTIN ERBAKAN ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Kalp Hastalığı Belirtileri
 • Koroner Arter Hastalıkları
 • Stent
 • Ablasyon işlemleri
 • Kalp Hastalıkları

Tedaviler

 • Kalp kapakçığı tamiri
 • Ablasyon
 • Aritmide ablasyon tedavisi
 • Çarpıntı sebepleri ve tedavisi
 • Eko(ekokardiyografi)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 45

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 45

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan hangi kurumlar Halil İbrahim Erdoğan ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan Medicana Konya Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan Kardiyoloji, uzmanıdır. Kalp kapakçığı tamiri, Ablasyon, Aritmide ablasyon tedavisi, Çarpıntı sebepleri ve tedavisi, Eko(ekokardiyografi), Holter izlemi, İlaçlı balon, İlaçlı stent, Kalıcı kalp pili, Kalp damar (koroner) darlıklarında koroner anjıygrafi ve koroner stent konulması alanlarında hizmet veriyor ve Kalp Hastalığı Belirtileri, Koroner Arter Hastalıkları, Stent, Ablasyon işlemleri, Kalp Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Erdoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.