Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Boztepe Mah., İran Cad No:144, 61030 Ortahisar/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Trabzon Yavuz Selım Kemık Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gonca Özden Hakkında

Gonca Özden Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Gonca Özden, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gonca Özden Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi G Özden ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Özden şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gonca Özden ile anlaşmalı?
Gonca Özden kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Trabzon Yavuz Selım Kemık Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Özden ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Gonca Özden hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Özden hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.