Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz

Psikiyatri - İstanbul

Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Pınartepe mh., Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:6 Beykent  Beylikdüzü, İstanbul
Beykent Psikoterapi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Filiz Şükrü Gürbüz Hakkında

Filiz Şükrü Gürbüz Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Filiz Şükrü GÜRBÜZ, 1982 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda tamamlamıştır.

Lisans eğitiminin 4. sınıf ikinci döneminde kazandığı bursla gittiği Federico II Üniversitesinde eğitim görmüş ve Psikiyatri uzmanlığını Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalında 2014 yılında tamamlayarak ‘’Uzman Psikiyatri’’ unvanını almıştır.

Marmara Üniversitesi psikiyatri kliniğinde çalıştığı süre içerisinde, Duygudurum Bozuklukları, Anksiyete Bozuklukları, Psikotik Bozukluklar, Kişilik Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozukluğu, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Alkol Madde Kullanım Bozuklukları alanlarında deneyim sahibi olmuştur.  Bilişsel Davranışçı Psikoterapi (BDT), Bilişsel Davranışçı Hipnoterapi, Cinsel Terapi, Aile ve Çift terapisi, Etkileşim Odaklı Sistemik Grup Psikoterapisi klinik ve süpervizyon eğitimlerini tamamlamış olup herbiri ile ilgili uygulayıcı sertifikası mevcuttur.

Yrd. Doç. Dr. Filiz Şükrü GÜRBÜZ, mesleki çalışmalarına İstanbul Beykent Psikoterapi Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • MARMARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Depresyon
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Cinsel İşlev Bozuklukları
 • Somatizasyon Bozukluğu
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Tedaviler
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Dinamik psikoterapiler
 • Evlilik terapisi
 • Psikoterapi

Filiz Şükrü Gürbüz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Filiz Şükrü Gürbüz Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Oğlum dikkati yok ve kekeme

  Hocam iyi günler 10 yaşında oğlum var.kendisi kekeme konuşuyor ve ders çalışırken dikkatini vermiyor gün içerisinde hep aynı kekeme derken yaklaşık 1 yıldır aynı mesela anne diyecek aaaaaaanne diyor davul diyecek ddddaaavuulll diye konuşuyor bir tedavisi varmıdır ne yapmamız gerekir hocam yardımcı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yanlış mı anladım

  Hocam size soru sormuştum pedofili olabilirsin mi demek istediniz benim çocuklara karşı bir ilgim asla yok bu bahsettiklerim gerçek hayatta görüştüğüm kişiler de değildi yalnızdım ve aynı zamanda trans bireyim o yüzden o platformda takılıyordum siz pedofili olma ihtimalin mi var dediniz ben mi yanlı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi F Şükrü Gürbüz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi F Şükrü Gürbüz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz Beykent Psikoterapi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz Psikiyatri, uzmanıdır. Bilişsel Davranışçı Terapi, Dinamik psikoterapiler, Evlilik terapisi, Psikoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları, Somatizasyon Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi F Şükrü Gürbüz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Filiz Şükrü Gürbüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi F Şükrü Gürbüz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.