Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli

Göz Hastalıkları - Mersin

Retina Problemleri, Vitroretinal Cerrahi, Diabetik Retinopati

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Sümer, 69023. Sk. No: 2/A, 01140 Seyhan/Adana Turgutreis, 4140. Sk. No:14/1, 33010 Akdeniz/Mersin  Seyhan, Adana
Niv Göz Merkezi (Adana Mersin)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatih Mehmet Adıbelli Hakkında

Fatih Mehmet Adıbelli Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatih Mehmet Adıbelli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07 2007

Tecrübe: 13 yıl 11 ay

Deneyimler
 • Harran Üniversitesi
  01 2017 - 10 2020
 • Özel Şişli Kolan İnternational Hospital
  12 2016 - 01 2017
 • Harran Üniversitesi
  04 2014 - 09 2016
 • Özel Epc Hastanesi
  02 2014 - 03 2014
 • Özel Epc Hastanesi
  09 2013 - 02 2014
İlgilendiği Hastalıklar
 • Retina Problemleri
 • Vitroretinal Cerrahi
 • Diabetik Retinopati
 • Medikal Retina
 • Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi
Tedaviler
 • Yaşa bağlı makula dejeneresansı tedavileri
 • Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri
 • Vitrektomi
 • Retina cerrahisi
 • Retina dokalmanı düzeltimi

Fatih Mehmet Adıbelli Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..undamla
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr.Fatih Adıbelli'ye dayımı götürdüm, görme kaybı vardı. Katarak olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini söyledi. Dayım gözlük kullanmak istemediğinden akıllı lens tercih etti, ameliyatın üzerinden bir kaç gün geçtikten sonra gözlüksüz net bir biçimde görmeye başladı. Çok memnun. Ayrıca bilgilendirmeyi gayet sade ve anlaşılır bir şekilde yapması bizde çok güven uyandırdı. 19-04-2021

az Can ..veren
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr.Fatih Adıbelli'ye babamın görme azlığı nedeniyle başvurduk. Son derece anlaşılır bir biçimde hastalığı ve tedavisinin nasıl olacağını anlattı, risklerden bahsetti. Katarakt ameliyatı esnasında akıllı lens uygulaması yapılmasına karar verdik. Ameliyat sonunda birinci hafta bitmeden babam gözlük kullanmayı bıraktı yakını ve uzağı görmeye başladı. Yakınlarımız, dostlarımızı da kendisine yönlendiriyoruz. 27-03-2021

ge..oy
Zamanlama
İlgi
Ortam

Fatih Hoca'ya gidiş amacım hamileliğimde gözlerimde sürekli kızarıklık olması ve bulanık görmeydi. Kendisi nedenini ve tedavisini çok güzel bir şekilde anlattı ve uyguladı.Verdiği ilaçlar ve uygulanan tedavinin gebelik sürecimde çok etkili olduğunu düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim gerçekten konuda uzman bir doktordur. 23-02-2021

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi F Adıbelli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi F Adıbelli şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli Niv Göz Merkezi (Adana Mersin) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Yaşa bağlı makula dejeneresansı tedavileri, Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Vitrektomi, Retina cerrahisi, Retina dokalmanı düzeltimi, Retina laser fotokoagulasyonu, Katarakt ameliyatı, Katarakt cerrahisi, Katarakt ve refraktif cerrahisi, Laser tedavileri alanlarında hizmet veriyor ve Retina Problemleri, Vitroretinal Cerrahi, Diabetik Retinopati, Medikal Retina, Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi F Adıbelli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Mehmet Adıbelli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi F Adıbelli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.