Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş, Konya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Konya

Beslenme, Alerji, Allerjik Kontakt Dermatit

Randevu Al 0 (850) 433 38 45

Doktorun Adresi

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1,  Selçuklu, Konya
Medicana Konya

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Eylem Atılgan Güzeş Hakkında

Eylem Atılgan Güzeş Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Eylem ATILGAN GÜZEŞ, tıp eğitimini 1997 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı fakültede yapmış ve 2004 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2005-2007 yılları arasında Özel Selçuklu Hastanesi'nde, 2007-2012 yılları arasında ise Kızılay Hastanesi'nde görev yapmış olan Dr.Öğr.Üyesi Eylem ATILGAN GÜZEŞ, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Konya Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • SELÇUK ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Beslenme
 • Alerji
 • Allerjik Kontakt Dermatit
 • Bağışıklık Sistemi Problemleri
 • Balgam

Tedaviler

 • Kalp kateterizasyonu
 • Transözofageal ekokardiyografi (töe)
 • Çocuk beslenme bozuklukları izleme
 • Yenidoğan işitme taraması
 • Ergen hastalıkları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 45

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 45

Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş Medicana Konya Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Kalp kateterizasyonu, Transözofageal ekokardiyografi (töe), Çocuk beslenme bozuklukları izleme, Yenidoğan işitme taraması, Ergen hastalıkları, Aşı takibi, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, Head-up tilt testi alanlarında hizmet veriyor ve Beslenme, Alerji, Allerjik Kontakt Dermatit, Bağışıklık Sistemi Problemleri, Balgam hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Eylem Atılgan Güzeş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.