Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen, Tokat, Diş Hekimi

Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Tokat

Gömülü Diş Çekilmesi, Ağız İçinde Tümör, Çene Şekil Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Ali Şevki EREK Yerleşkesi Diş Hekimliği Fakültesi, Merkez/TOKAT  Merkez, Tokat
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Esengül Bekar Şen Hakkında

Esengül Bekar Şen Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen, Diş Hekimi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Esengül Bekar Şen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi E Bekar Şen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Bekar Şen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen Gaziosmanpaşa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır. Kanal tedavisi, Gömülü diş çekimi, Dental implant, Gömük diş operasyonları alanlarında hizmet veriyor ve Gömülü Diş Çekilmesi, Ağız İçinde Tümör, Çene Şekil Bozuklukları, Yirmilik Diş, Diş Apsesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Bekar Şen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Esengül Bekar Şen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Bekar Şen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.