Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz

Radyasyon Onkolojisi - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Üniversite, Farabi Cd. No:66, 61080 Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emine Canyılmaz Hakkında

Emine Canyılmaz Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Emine Canyılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emine Canyılmaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..lü
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doçent Doktor Emine Canyılmaz, Nazofarenk kanserim tedavi si sırasında Işın tedavimi takip etti işinin ehli ve hastarıyla ilgili,içten davranan bir doktor.Rabbim boyle kaliteli doktorların eksikliğini göstermesin.Allah yolunu açık eylesin.nice hastalara şifa dağıtması dileğiyle.. 27-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi E Canyılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Canyılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emine Canyılmaz ile anlaşmalı?
Emine Canyılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Canyılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Emine Canyılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Canyılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.