Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Kütahya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İstiklal, Okmeydanı Cd., 43040 Merkez/Kütahya Merkez/Kütahya  Kütahya
S.b. Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Duru Mıstanoğlu Özatağ Hakkında

Duru Mıstanoğlu Özatağ Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Duru Mıstanoğlu Özatağ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 07.07.2006)

Duru Mıstanoğlu Özatağ Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi D Mıstanoğlu Özatağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi D Mıstanoğlu Özatağ şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Duru Mıstanoğlu Özatağ ile anlaşmalı?
Duru Mıstanoğlu Özatağ kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ S.b. Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi D Mıstanoğlu Özatağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Duru Mıstanoğlu Özatağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi D Mıstanoğlu Özatağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.