Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Üniversite Blv., 27310 Yamaçtepe/Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gaziantep Üniversite

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Buğra Tolga Konduk Hakkında

Buğra Tolga Konduk Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Buğra Tolga Konduk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Buğra Tolga Konduk Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

n..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tolga Hocam, hastalarina karşı çok ilgili ve bilgilendirici bir doktor. Gastroenteroloji bölümüne gitmeniz gerekiyorsa Tolga Hocam doğru hekim. Kendisine çok teşekkür ederim . 09-06-2021

ariye..lmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Bey’in adını daha önceden duymustum Gaziantep bölgesinde Eus yapmasıyla bilinen bir doktor.Ben de bu vesileyle gitmistim doktor Bey’e .Olaylara profesyonel yaklasımı ve tanı koyma asamasındaki bilge tutumuyla güven ortamı oluşturuyor. 08-04-2021

..ruh
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocama arkadaşların tavsiyesi ile gittim. Yıllardır bir çok Gastroenteroloji hekimine gittim, hocam kadar ilgili, bilgili, nezaket gösteren bir hekim ile karşılaşmadım. Sayesinde sağlığıma kavuştum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az, herkese tavsiye ediyorum. 27-03-2021

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi B Konduk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi B Konduk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Buğra Tolga Konduk ile anlaşmalı?
Buğra Tolga Konduk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk Gaziantep Üniversite bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi B Konduk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Buğra Tolga Konduk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi B Konduk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.