Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci

Göğüs Hastalıkları, Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım ) - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ardıçlı, İsmet Paşa Cd., 42250 Selçuklu/Konya  Konya
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Hakan Ekmekci Hakkında

Ahmet Hakan Ekmekci Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci, Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım ) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım ) Ahmet Hakan Ekmekci, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Hakan Ekmekci Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A Ekmekci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Ekmekci şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Hakan Ekmekci ile anlaşmalı?
Ahmet Hakan Ekmekci kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci Göğüs Hastalıkları, ,Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım ) uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Ekmekci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Ekmekci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Ekmekci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.