Doktorun Adresi

Ardıçlı, İsmet Paşa Cd., 42250 Selçuklu/Konya  Konya
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Abdullah Tunçez Hakkında

Abdullah Tunçez Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdullah Tunçez, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.08.2011)

Abdullah Tunçez Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

anbasri..lü
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annem ameliyat tını yaptı çok memnun nüfuz allah razı olsun doktor beyden annem le çok ilgilendi muayene etti hastaların hepsiyle çok ilgileniyorum böyle doktorları Rabbim başımızdan eksik etmesin Rabbim doktor beye çok teşekkür ederim allah onun ve onun gibilerin yardımcısıkıntı olsun inşallah amin 20-04-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A Tunçez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Tunçez şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Abdullah Tunçez ile anlaşmalı?
Abdullah Tunçez kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Tunçez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Tunçez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Tunçez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.