Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk, Kayseri, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Kayseri

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Köşk, Talas Blv., 38030 Melikgazi/Kayseri  Kayseri
Erciyes Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 3.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ğrı..a

Beynimde ki tümör iyi huylu olsada bulunduğu yerden dolayı ameliyatta felç riski olduğunu öğrendik, Fettah hocama tavsiye üzerine gittik ayrıntılı ve anlayacağımız şekilde durumu anlattı. Ameliyat sonrası süreçtede hep yanımızdaydı. İşinin ehli çok iyi bir doktor. Allah kendisinden razı olsun. 18-06-2019

in..türk

16 yaşındayken binamızın 3. katından düşüp belimi kırdım. Şu an 21 yaşındayım, yürüyebiliyor olmamı hocama borçluyum. Mükemmel bir doktor ve çok iyi bir insan kendisi. Gönül rahatlığıyla kendinizi ellerine teslim edebilirsiniz. Kayseri için büyük şans. 09-06-2019

ya..adeniz

Hasta ile ilgisi kötü. 25-02-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A Tümtürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Tümtürk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Abdulfettah Tümtürk ile anlaşmalı?
Abdulfettah Tümtürk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk Erciyes Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Tümtürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Abdulfettah Tümtürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Tümtürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.