Doktorun Adresi

Yeni, 42780 Kulu/Konya  Konya
Konya Kulu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Öcal Taşer Hakkında

Öcal Taşer Kimdir?

Dr. Öcal Taşer, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Öcal Taşer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Öcal Taşer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öcal Taşer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öcal Taşer kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Taşer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öcal Taşer için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Taşer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Öcal Taşer ile anlaşmalı?
Öcal Taşer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öcal Taşer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öcal Taşer Konya Kulu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öcal Taşer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öcal Taşer Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Dr. Öcal Taşer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öcal Taşer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öcal Taşer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Taşer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öcal Taşer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Taşer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.