Doktorun Adresi

Mahkeme Mah., Hürriyet Cad. No:25, 10700 Burhaniye/Balıkesir  Balıkesir
Balikesır Burhanıye Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nuri Keimeroğlu Hakkında

Nuri Keimeroğlu Kimdir?

Dr. Nuri Keimeroğlu, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Nuri Keimeroğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nuri Keimeroğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..ar

24 Ağustos 2017 tarihinde 3 yaşındaki oğlum Batuhan i sünnet eden değerli ve samimi doktorumuz Nuri hocamıza en içten dileklerimizle teşekkür ederiz o yoğun ve kalabalık günde göstermiş olduğu başarı sini kutlar meslek hayatında basarisinin devamını dileriz. Yasin Sinem bakar 25-08-2017

di..cin

Değer li bir Doktor. 19-08-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nuri Keimeroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nuri Keimeroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Keimeroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nuri Keimeroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Keimeroğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nuri Keimeroğlu ile anlaşmalı?
Nuri Keimeroğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nuri Keimeroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nuri Keimeroğlu Balikesır Burhanıye Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nuri Keimeroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nuri Keimeroğlu Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Nuri Keimeroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nuri Keimeroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nuri Keimeroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Keimeroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nuri Keimeroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Keimeroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.