Dr. Nurettin Güven, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Nurettin Güven

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Haymana Girişi Emniyet Müdürlüğü Yanı, Seyran, 06860 Haymana/Ankara  Ankara
Ankara Haymana Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

bet..

Nurettin Güven beyefendiye bugun muayene oldum ve o kadar memnun kaldım ki anlatmaya kelimeler yetmez. Kendisi öyle samimi ve işinin ehli ki zaten gördüğünüz an anlayacaksınız. Ne başka doktorlar gibi kibirli ne de aceleci bir hekim.Kendisini Rabbim muvaffak eylesin . Herşey için teşekkür ediyorum. 04-03-2020

ia..asakal

Nurettin Bey Candır cann.. Hastalarına yakından ilgi gösteren, tam teşhis koyan mükemmel bir doktor. Mesleğinden ötürü, kardeş, arkadaş, baba, dost ❤️ 29-10-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nurettin Güven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nurettin Güven kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Güven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nurettin Güven için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Güven şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nurettin Güven ile anlaşmalı?
Nurettin Güven kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nurettin Güven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nurettin Güven Ankara Haymana Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nurettin Güven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nurettin Güven Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Nurettin Güven için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nurettin Güven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nurettin Güven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Güven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nurettin Güven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Güven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.