Dr. Nurçin Aktaş

Klinik Biyokimya - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Nurçin Aktaş Hakkında

Nurçin Aktaş Kimdir?

Dr. Nurçin Aktaş, Klinik Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Nurçin Aktaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nurçin Aktaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nurçin Aktaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nurçin Aktaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Aktaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nurçin Aktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nurçin Aktaş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nurçin Aktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nurçin Aktaş Klinik Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Nurçin Aktaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nurçin Aktaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nurçin Aktaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Aktaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nurçin Aktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Aktaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.