Dr. Nuray Oludağ

Pratisyen Hekimlik - Yozgat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nuray Oludağ Hakkında

Nuray Oludağ Kimdir?

Dr. Nuray Oludağ, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Nuray Oludağ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nuray Oludağ Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nuray Oludağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nuray Oludağ kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Oludağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nuray Oludağ için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Oludağ şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nuray Oludağ ile anlaşmalı?
Nuray Oludağ kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nuray Oludağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nuray Oludağ Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nuray Oludağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nuray Oludağ Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Nuray Oludağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nuray Oludağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nuray Oludağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Oludağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nuray Oludağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Oludağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.