Doktorun Adresi

152 Evler, Prof. Tezok Cd. No:2, 16320 Yıldırım/Bursa  Bursa
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nizamettin Demirci Hakkında

Nizamettin Demirci Kimdir?

Dr. Nizamettin Demirci, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Nizamettin Demirci, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 26.09.2002)

Nizamettin Demirci Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ara..dar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bahçelievler Devlet Hastanesi'nde Genel Cerrahi bölümünde Nizamettin Hoca tarafından Tiroid Kanseri teşhisiyle konuldu. Hızlı hareket edilmesi sayesinde bir ay içinde ameliyatım yapıldı. Normalden daha zor olan ve uzun süren ameliyatta doktorum tamamen temizlediğini söyledi. Ameliyat sonrası yakından gösterdiği ilgi sayesinde gidişatla ilgili kendisinden sürekli bilgi aldım. Hastanede yattığım süre boyunca, hafta sonları dahil olmak üzere her gün kontrole geldi. Çok sıcak ve içten biri olan doktoruma çabası ve ilgisi için teşekkür ediyorum. Birgül B. 26-10-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nizamettin Demirci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nizamettin Demirci kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Demirci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nizamettin Demirci için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Demirci şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nizamettin Demirci ile anlaşmalı?
Nizamettin Demirci kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nizamettin Demirci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nizamettin Demirci Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nizamettin Demirci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nizamettin Demirci Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Nizamettin Demirci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nizamettin Demirci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nizamettin Demirci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Demirci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nizamettin Demirci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Demirci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.